ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

3. B

Třídní učitel:   Mgr. Jana Zítková DSC08870 kopie
Zástupce rodičů:  Blanka Holečková
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Podzimní cvičení v přírodě

Ve čtvrtek 9. září jsme si vyšlápli na kopec Hora v našem městě.

Po cestě jsme překonávali různé překážky, orientovali se v přírodním prostředí, povídali si o ochraně přírody a zopakovali si vědomosti z dopravní výchovy.

Prošli jsme zde nově vybudovanou stezku a s vypětím sil jsme vyšplhali až na vrchol ke Třem křížům. Posvačili jsme, proběhli se a zahrádkářskou kolonií jsme prošli na dětské hřiště. Tady jsme zdolávali vybudované prolézačky. V závěru našeho putování jsme dorazili do posilovacího koutku poblíž koupaliště, kde jsme si zacvičili a posílili své svaly.

Během celého dopoledne jsme si užívali krásného slunného počasí a spokojeni jsme se vrátili zpět ke škole.

Podzimní cvičení v přírodě 1Podzimní cvičení v přírodě 2Podzimní cvičení v přírodě 3Podzimní cvičení v přírodě 4Podzimní cvičení v přírodě 5Podzimní cvičení v přírodě 6Podzimní cvičení v přírodě 7Podzimní cvičení v přírodě 8Podzimní cvičení v přírodě 9Podzimní cvičení v přírodě 10Podzimní cvičení v přírodě 11Podzimní cvičení v přírodě 12Podzimní cvičení v přírodě 13Podzimní cvičení v přírodě 14Podzimní cvičení v přírodě 15Podzimní cvičení v přírodě 16Podzimní cvičení v přírodě 17Podzimní cvičení v přírodě 18Podzimní cvičení v přírodě 19Podzimní cvičení v přírodě 20Podzimní cvičení v přírodě 21Podzimní cvičení v přírodě 22

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.