ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

3. B

Třídní učitel:   Mgr. Pavlína Uhlířová  
Zástupce rodičů:  
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Ochrana člověka za mimořádných událostí

Ve čtvrtek 23.září proběhl na naší škole celoškolní projekt zaměřený na problematiku ochrany zdraví a životů při každodenních rizikových situacích a mimořádných událostech.

Jedná se především o situace v dopravě, poskytování první pomoci, chování při požáru a při přírodních katastrofách. Během dne jsme si zopakovali důležitá telefonní čísla, zabývali se krizovými situacemi a dopravní výchovou. Dopravní značky jsme si procvičili při hře pexeso. Povídali jsme si o úrazech a učili se ošetřovat drobná poranění, ve dvojicích jsme si všechno vyzkoušeli. Prošli jsme se k budovám hasičů, policie a záchranné služby. 

Všem dětem se tento den líbil a věřím, že napomohl k většímu poznání tohoto tématu.

Mimořádné události 1Mimořádné události 2Mimořádné události 3Mimořádné události 4Mimořádné události 5Mimořádné události 6Mimořádné události 7Mimořádné události 8Mimořádné události 9Mimořádné události 10Mimořádné události 11Mimořádné události 12Mimořádné události 13Mimořádné události 14Mimořádné události 15Mimořádné události 16

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.