ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

3. B

Třídní učitel:   Mgr. Pavlína Uhlířová  
Zástupce rodičů:  
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Cestujeme po Evropě

V pátek 24. září se na naší škole uskutečnil Evropský den jazyků.

Žáci naší třídy si povídali o cestování, sousedních státech, o zemích, které navštívili o prázdninách. Vše si ukázali na mapě. Nejvíce času věnovali vyprávění a poznávání vlajek evropských států. Ve skupinách skládali puzzle vlajek a každý žák si vlajku vyrobil. Seznámili jsme se i s měnou vybraných států. Někteří žáci donesli ostatním ukázat zajímavosti z ciziny. 

Cílem tohoto dne bylo rozšířit si znalosti o vybraných evropských zemích a nám se to určitě podařilo. Za odměnu jsme den ukončili pohádkou.

Evropský den jazyků 1Evropský den jazyků 2Evropský den jazyků 3Evropský den jazyků 4Evropský den jazyků 5Evropský den jazyků 6Evropský den jazyků 7Evropský den jazyků 8Evropský den jazyků 9Evropský den jazyků 10Evropský den jazyků 11Evropský den jazyků 12Evropský den jazyků 13Evropský den jazyků 14Evropský den jazyků 15Evropský den jazyků 16Evropský den jazyků 17Evropský den jazyků 18Evropský den jazyků 19Evropský den jazyků 20

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.