ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

4. B

Třídní učitel:   Mgr. Jana Šikulová   šašek
Zástupce rodičů:  
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Školní exkurze

Ve čtvrtek 18. května jsme uskutečnili exkurzi do Modré u Uherského Hradiště... 

Zde jsme prošli expozicí Živá voda. Seznámili jsme se s životem ve vodě a kolem ní, s vodními živočichy i rostlinami. Podívali jsme se do tunelu s rybami.

V další časti jsme navštívili archeoskanzen, který představuje podobu slavanského opevněného sídliště z doby Velké Moravy. Je tvořen stavbami - opevněním. Rozkládá se zde areál sídliště - hospodářský, duchovně - vzdělávací, výběh pro zvířata, areál řemeslnický. Navštívili jsme i budovu školy. Závěrem jsme se prošli na Velehrad. 

Exkurze byla poučná a určitě z ní budeme čerpat v další výuce.

Modrá 1Modrá 2Modrá 3Modrá 4Modrá 5Modrá 6Modrá 7Modrá 8Modrá 9Modrá 10Modrá 11Modrá 12Modrá 13Modrá 14Modrá 15Modrá 16Modrá 17Modrá 18Modrá 19Modrá 20Modrá 21Modrá 22Modrá 23Modrá 24

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.