ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

4. B

Třídní učitel:   Mgr. Jana Šikulová   šašek
Zástupce rodičů:  
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Mimořádné události

Mimořádné události jsou situace, při kterých dochází k přímému ohrožení lidského života či zdraví, majetku a životního prostředí.

Děti se tomuto tématu věnovaly ve čtvrtek 1. června v rámci Kurzu ochrany člověka za mimořádných událostí. Prošli jsme si události způsobené přírodními vlivy - povodeň, vichřice, lesní požáry a způsobeném člověkem. Seznámili jsme se i se základními pojmy - Integrovaný záchranný systém. Dále jsme si povídali o úrazech a učili se ošetřovat drobná poranění. Ve dvojicích jsme si vše vyzkoušeli. Děti se podívaly i na krátká videa z cyklu S Hurvínkem za lékařem, zopakovaly si důležitá telefonní čísla a zabývaly se dopravní výchovou. Dopravní značky jsme si zopakovali ve hře pexeso i při krátké vycházce.

Všem dětem se tento den líbil a věřím, že přispěl k většímu poznání daného tématu.

Mimořádné události 1Mimořádné události 2Mimořádné události 3Mimořádné události 4Mimořádné události 5Mimořádné události 6Mimořádné události 7Mimořádné události 8Mimořádné události 9Mimořádné události 10Mimořádné události 11Mimořádné události 12Mimořádné události 13Mimořádné události 14Mimořádné události 15Mimořádné události 16Mimořádné události 17Mimořádné události 18Mimořádné události 19Mimořádné události 20Mimořádné události 21Mimořádné události 22Mimořádné události 23Mimořádné události 24

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.