7. A

Zástupce rodičů: Gabriela Hosová
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

O PRINCI Z KNÍŽKY

„Pidluke, padluke:“ znělo kouzelné zaklínadlo zlého čaroděje Abraxase.

V úterý 13. března v rámci projektu ZŠ TGM čte dětem jsme na naši školu pozvali loutkoherce Jana Hrubce, který si pro děti připravil pohádku přímo z obří knížky, pohádku O princi z knížky.

A že bylo na co koukat! Žáci z 1. a 2. ročníků se zaujetím sledovali celý příběh od začátku až do konce. Při šlehání ohnivých plamenů zlého kouzelníka se jim až tajil dech. Ale jak už to v pohádkách bývá, vše dopadlo dobře a princ s princeznou spolu žili šťastně až do konce svých dnů.

Loutkové představení se nám moc líbilo a už se těšíme na další setkání s panem Hrubcem a jeho novou pohádku.

Děti si po divadle zahrály na ilustrátory a pohádku si nakreslily do svých sešitů. Více nabízíme v naší fotogalerii.

P1040899 a