7. A

Zástupce rodičů: Gabriela Hosová
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

U potoka roste kvítí…

aneb krátké ohlédnutí za prvním jarním měsícem březnem.

Jako berušky a broučci děti přivítaly první jarní den písničkou a říkankami. Svým krátkým vystoupením se zapojily do Sluníčkového dne, konaného již tradičně na naší škole 20. března.

Hned druhý den, 21. 3., jsme se mohli zapojit do Ponožkového dne. S každou jinou oblečenou ponožkou jsme se poprvé připojili k celosvětovému dni na podporu nemocných s Downovým syndromem. Všem rodičům i dětem za symbolicky vyjádřenou podporu děkujeme.

Předvelikonoční čas jsme v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností využili k vyrábění drobností s jarní tématikou. Děti svými obrázky probudily rozkvetlou louku s berušky, ovečky a beránky. Domů si odnesly velikonoční závěs na dveře nebo okno, nechyběla kuřátka ani slepičky. Prvňáčci byli při práci moc šikovní a trpěliví. Se svým velikonočním přáníčkem se spokojeně vypravili na svátky a prázdniny domů. P1320763

IMG 4133a

velikonocni vyzdoba 1velikonocni vyzdoba 2velikonocni vyzdoba 3velikonocni vyzdoba 4velikonocni vyzdoba 5velikonocni vyzdoba 6velikonocni vyzdoba 7velikonocni vyzdoba 8velikonocni vyzdoba 9