ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

9. B 2017

Třídní učitel:   Mgr. Eva Poláchová  IMG 4485logo
Zástupce rodičů:  Ing. Miloš Šibor
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Noc s Andersenem a holky z 9.B

Nocovaly jsme ve škole s dětmi z družinek.

V pátek 31. března jsme (zřejmě naposledy) spaly ve škole .... Spolu s dětmi navštěvujících družinky jsme si připomněly další výročí narození dánského pohádkáře H. CH. Andersena. Pomáhaly jsme dětem prožít jejich noc ve stylu Harryho Pottera, později večer došlo i na naši zábavu - noční hraní v tělocvičně, vaření, koukání na pohádky (Hledá se Dory či Tučňáci), povídání, smích, vtipy ... a možná i trochu spánku. Užily jsme si večer i noc svým dívčím způsobem a možná nám bylo občas i trochu smutno (hlavně tedy mně), že je to všechno v tomto osazení vlastně naposledy ... Díky. EP

Andersen 9.B 1Andersen 9.B 2Andersen 9.B 3Andersen 9.B 4Andersen 9.B 5Andersen 9.B 6Andersen 9.B 7Andersen 9.B 8Andersen 9.B 10Andersen 9.B 11Andersen 9.B 12Andersen 9.B 13