ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Žákovský parlament ve školním roce 2020 / 2021

Činnost žákovského parlamentu ve školním roce 2020 / 2021 

 

Do žákovského parlamentu školy byli v září 2020 zvoleni zástupci 4. – 9. tříd (13 tříd). Bohužel činnost a průběh setkávání byl ovlivněn epidemií a různými protiepidemickými opatřeními (distanční výuka, rotační výuka, nemožnost mísení skupin atd.) – společná setkávání neprobíhala. Žáci byli osloveni nebo kontaktování prostřednictvím EduPage.  

Přesto se nám podařilo alespoň v omezené míře připravit pro žáky školy některé akce: 

  • ozdobení vánočního stromu ve vestibulu školy 

  • Mikulášská nadílka ve škole (žáci 9. tříd) 

  • sběr pomerančové kůry (asi 100 kg), PET víček (asi 350 – 400 kg) 

  • pokračování v projektu Adopce na dálku (podpora dívky z Ugandy, sbírka proběhla, výtěžek 13 148,- Kč) 

  • „Ponožkový den“ – letos opět v domácím prostředí, informace a fotografie na webu 

  • účast na akci města – Návštěva prezidenta Masaryka v Bystřici nad Pernštejnem – připomínka historické návštěvy z roku 1928. 

 

Většina plánovaných akcí bohužel z důvodu uzavření škol nemohla proběhnout. Doufáme v příznivější nový školní rok. 

O pořádaných akcích jsme informovali na webu školy nebo v EduPage. 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.