Naše škola ve všech barvách

Opět jsme prožili "Barevný týden".

A bylo to opět pořádně veselé :) Žáci, především ti menší, chodili poctivě každý den v jiných barvách a snažili se, aby jejich třída byla co nejvíce barevná.

A jak dopadlo jejich úsili?

1. stupeň

1. místo: třída 2.B

2. místo: třída 4.B

3. místo: třída 2.A

4. místo: třída 5.A

5. místo: třída 4.C

6. místo: třída 5.B

2. stupeň

1. místo: třída 6.B

2. místo: třída 8.B

3. místo: třída 6.A

4. místo: třída 7.A

Všem zúčastněným třídám děkujeme za jejich snahu a chuť se zapojit. Všechny čeká malá sladká odměna.

cerne_pondeli 1cerne_pondeli 2cerne_pondeli 4cerne_pondeli 5cerne_pondeli 6cerne_pondeli 7cerne_pondeli 8cerne_pondeli 9cerne_pondeli 10cerne_pondeli 11cerne_pondeli 1cerne_pondeli 1cerne_pondeli 1