ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Klub přátel školy v roce 2021/2022

Vyúčtování za školní rok 2020/2021

 

V minulém školním roce KPŠ získal na odměny, různé sportovní, společenské a další školní akce částku 36 357,- Kč.

Konkrétně se od Vás rodičů vybralo po padesátikoruně 20 350,- Kč a ze školního roku 2019/2020 se převádělo 16 007,- Kč.

Výdaje v minulém školním roce činily 18 071,- Kč.

Přehled výdajů - peníze byly čerpány na:

Květiny pro prvňáčky – 1 650,- Kč

Preventivní program – 2 850,- Kč

Členské příspěvky Asociace školních sportovních klubů – 3 000,- Kč

Knižní odměny pro žáky 9. tříd – 5 822,- Kč

Rozloučení se žáky 9. r. – 1 152,- Kč

Pomůcky - Pastelka – 3 152,- Kč

Odměna za soutěž v čistotě tříd – 445,- Kč

Děkujeme za spolupráci.

Správci fondu:

Mgr. Marcela Černá

Mgr. Eva Mejzlíková

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.